DJ Sammy - Balearic Masters @ Es Paradis, San Antonio - Hravý odvaz (+ video)

11. září 2008

Reporty z akcí

V návštěvu klubu Es Paradis jsem při letošní návštěvě Ibizy moc nedoufal, ale nakonec se poštěstilo a po příjemném posezení ve Vile Mercedes jsme se v pátek krátce po jedné na party DJe Sammyho Balearic Masters přesunuli. A dobře jsme udělali – bylo to moc fajn :-)

Nespornou výhodou klubu Es Paradis je jeho poloha přímo v centru San Antonia a krásný členitý interiér s bohatými vizuálními efekty. Klub je ještě menší než Pacha, kolem parketu jsou na schodech umístěny pohodlné polštáře, nad parketem visí klec pro tanečnici (lezly tam po žebříku zhruba po 20 minutách). Dále je v klubu i několik sekundárních parketů, takže místa pro tanec je tak akorát.

Příjemná atmosféra za pár korun

Přestože Es Paradis skutečně v mnohém připomíná jakýsi ráj, netvoří se před ním fronty. V jednu hodinu jsme bez problémů sehnali v Itace (bar) zlevněný lístek pro dvě osoby za 30€ (obvykle začínají ceny u této částky pro jednu osobu) a bez jakékoli kontroly zbraní nebo foťáků jsme byli vpuštěni dovnitř (proč to zdůrazňuji - v Amnézii nám před dvěma lety vyměnili foťák za lístek a vrátili ho až při odchodu).

Interiér je až kýčovitě krásný, obsluha na baru ochotná (prozradila hodinu nástupu DJ Sammyho), nápoje zhruba středně až více drahé (míchané nápoje za 17€).

Velká proměna DJe Sammyho

Jak již bylo naznačeno, DJ Sammy nehrál hned od začátku, měl jakéhosi předskokana v podobě DJe MDK (rezident Es Paradis).

DJ MDK hrál velice dobře, vesměs se jednalo o house občas mixnutý s trancem, ve srovnání s Rogerem Sanchezem v Pachi hrál známější a pohodovější skladby. Více zpěvů, více nástrojů, více emocí. Říkal jsem – užijme si to, DJ Sammy bude jako významný představitel přelomu tisíciletí komerčnější a otočí to do danceu...

A velmi jsem se zmýlil. Ve 2:45 sál zhasnul a začalo působivé intro (sedmá minuta videa), během kterého se DJ Sammy představil a všechny uvítal. Po třech minutách hry světel a stínů se intro rozjelo do směsice tranceu a houseu a obloha se rozzářila fantastickými žlutými světly. Ve vzduchu bylo mnoho pozitivní energie, bavili se všichni včetně DJe Sammyho, který se ukázal nejen jako skvělý DJ, ale i showman.

Nevěřil bych, že někdo, kdo byl na vrcholu před 6 lety (singl Heaven), může ve 38 letech opustit svoji parketu a začít hrát takhle aktuálně (před dvěma lety jsme na Sammym byli také a i když to bylo fajn, tak to bylo dost o hudebních vzpomínkách na doby minulé).

Nejlepší party léta

Balearic Masters s DJem Sammym byly bezpochyby mojí nejlepší a nejpůsobivější party tohoto léta a možná i celého roku. Budete-li mít to štěstí se dostat na Ibizu, DJe Sammyho v Es Paradis si nezapomeňte užít!

A na závěr 20 minut videa...

Publikováno dne 11. 09. 2008 v kategorii Reporty z akcí Odhadnutá klíčová slova BETA: Dj sammy | es paradis | antonie | dj antonie | antonio
Mohlo by Vás zajímat BETA: Beatport Sync - osekané Traktor DJ Studio aneb mixujte si zdarma

O kategorii Reporty z akcí

Návštěvy klubů a diskoték patřily a stále patří k mému životnímu stylu, a jelikož příznivců opravdové taneční muziky již zdaleka není tolik jako za mých mladších let, existuje právě tato kategorie s reporty z mnou navštívených akcí. Cílem není jen zviditelnit a propagovat zajímavé události taneční scény, ale také poskytnout interpretům (DJům) a provozovatelům klubů zpětnou vazbu a podněty k zamyšlení nebo zlepšení.

Komentáře k článku

Vojtech Machycek - [email schován] (dne 28. 07. 2009 v 16.43)
Dobrý den.Chtěl jsem se zeptat,zda je vstup na Ibize do těchto velkých diskoték omezen věkem ?Jde mi přímo o podnik Es Paradis.
Děkuji

Marekzprahy (dne 28. 07. 2009 v 16.46)
Vojtech Machycek: Nikdo po mně občanku nikde nechtěl, oficiálně předpokládám, že bude limit 18 let, ale těžko to někdo bude kontrolovat ;-) No a horní hranice taky není, akorát slevy pro důchodce nevedou...

Přidat vlastní komentář:
Jméno:
E-mail:
Sledovat diskusi:
Web:
Kontrolní kód:

Komentáře jsou v prvé řadě určeny ke kladení dotazů k tématu, upozornění na chybu, rozšíření obsahu článku a vůbec ke zpětné reakci na obsah těchto stránek. Mé reakce jsou barevně odlišeny.

V současné době není umožněno vkládat HTML tagy - pokud vložíte HTML kód, bude převeden na entity. K Vašemu komentáři se do databáze uloží čas vložení a Vaše aktuální IP adresa (100.26.176.111). IP adresa se nebude zobrazovat čtenářům, nicméně v případě, že bude Váš odkaz shledán právně závadným, může být Vaše IP adresa předána příslušným státním orgánům. Emailové adresy jsou ochráněny před běžnými spam roboty.

© Marek Demčák 2007 - 2024
Všechna práva dle Autorského zákona (č. 121/2000 Sb.) vyhrazena.